Naprawa i frezowanie kominów przez firmę Marcco

Mogą to być naprawdę uciążliwe naprawy i frezowania kominów, zwłaszcza jeśli komin był nieużywany przez jakiś czas, twój komin jest postrzegany jako idealne miejsce dla Kawki (ptaka) do zbudowania gniazda, to on preferuje komin, w którym można zamieszkać, a jeśli nie jest używany, to tym lepiej dla niego, jednak Kawka nie buduje gniazda w kominie nawet wtedy, gdy używasz ognia, wydaje się, że stare powiedzenie „zapobieganie jest lepsze niż leczenie” ma zastosowanie w tym przypadku, dlaczego?

Ponieważ usunięcie ptasiego gniazda z komina może być bardzo trudnym i czasochłonnym zadaniem, również kosztownym, a czasami niemożliwym bez poważnych zakłóceń dla klienta, jeśli konieczne jest usunięcie kuchenki z kanału dymowego w celu uzyskania wystarczającego dostępu pracować. Wziąłem aż tuzin dużych worków na śmieci pełnych gałązek z komina zablokowanego przez ptasie gniazda aby wykonać frezowanie kominów. W tym przypadku ptaki budowały jedno nowe gniazdo co roku przez dziesięć lat, jest to skrajny przykład, ale ilustruje to jak trudny może być problem, w otwartym kominku praca jest dość łatwa, ale gdy jest to zamknięty piec, wówczas ograniczony dostęp może wymagać usunięcia urządzenia lub wykonania czynności jaką jest frezowanie kominów w celu wyczyszczenia gniazda.

Co więc powstrzyma te nieznośne kawki?
Tutaj pokazuje przykład bardzo solidnej osłony przeciw ptakom, która przetrwa wiele lat w bardzo korozyjnym środowisku na szczycie komina, któremu przyda się frezowanie kominów. Znacznie lepiej niż kruche siatki druciane z kurczaka, które są często używane, ale które rdzewieją w mniej niż rok, tylko po to, aby ptak mógł wrócić.
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej.