Kup obuwie do tańca towarzyskiego dla mężczyzn

W przypadku mężczyzn wybór butów przeznaczonych do baletu lub Latin jest dość prosty. Chociaż dostępnych jest kilka stylów estetycznych - akcent, gładki, retro itp. Jedyną prawdziwą różnicą między obuwiem do tańca towarzyskiego takiego jak taniec latynoamerykański lub balet w męskich butach jest to, że Latynoski mają nieco wyższy obcas, aby podkreślić ruch bioder w tych tańcach. Z tego powodu i jeśli nie będziesz tańczył tylko po łacinie, buty do tańca to łatwy i rozsądny wybór dla większości mężczyzn. Jednak dla pań wybór stylów może być zadziwiający!

Zajrzyj na dowolną specjalistyczną stronę internetową poświęconą butom do tańca, a zobaczysz, jaki jest wybór. Zdecydowana większość stylów jest latynoska, a to w dużej mierze wynika z tego, że są preferowanym wyborem dla tancerzy społecznych, którzy mogą posiadać tylko jedną lub dwie pary butów do tańca. Biorąc pod uwagę niepraktyczność zmiany butów zgodnie z tańcem, obuwie do tańca towarzyskiego latynoskiego jest nieco bardziej uniwersalne niż buty do sal balowych dla kobiet i mogą być noszone równie łatwo w obu rodzajach tańca. Ogólnie rzecz biorąc, te dwie damskie style można łatwo zidentyfikować jednym rzutem oka. Obuwie do tańca towarzyskiego latynoskiego zwykle będą miały otwarte palce i będą bardziej „pasiaste” niż sala balowa, co będzie bardziej przypominać standardowe obuwie sportowe, ale z zapięciem na klamrę u góry stopy. Zaskoczeniem może być to, że obcasy mogą mieć bardzo różne wysokości w dowolnym dostępnym zakresie. Początkujący najlepiej nadają się na nieco niższy obcas jaki może mieć obuwie do tańca towarzyskiego, ponieważ przyzwyczajenie się do wykonywania kroków tanecznych na nawet umiarkowanie wysokich obcasach może zająć trochę czasu.
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej.