Windsurfing Chałupy - najlepsze miejsce do surfowania!

Windsurfing Chałupy można uprawiać na wiele sposobów. Slalom Windsurf jedną z najpopularniejszych form windsurfingu z silnym wiatrem jest slalom. Kiedy wiatr się wznosi, wszędzie na świecie można znaleźć tych z ich bardzo małym stołem, poruszają się tam i z powrotem z prędkościami graniczącymi z prędkością 70 km / h, udając bardzo szybkie manewry, nawet gdy są na końcu krawędzi zmuszony do wysilenia się lub skrętu. Są naprawdę szaleni, uwolnieni bez względu na ryzyko, na jakie się narażają, ale to naprawdę ekscytujące, gdy rzucają się, jakby mieli reaktor, który popycha ich do tak wysokich granic.

Bump ’n Jump Windsurfing Chałupy jest wtedy gdy wiatr jest wystarczający, a morze nie jest płaskie, najbardziej doświadczeni windsurfingowcy odkurzają swój maleńki stolik i wychodzą, aby dać pokaz. Skoki, niewiarygodne biegi, zapierające dech w piersiach zakręty i okrążenia śmierci, które czasem kończą się wielkim zanurzeniem w morzu. Windsurfing w Bump Jump n Jump rozładowuje tę samą adrenalinę, co slalom, i ćwiczy się na wietrze od 20 do 40 węzłów, w warunkach tak dzikiego morza w Chałupach i atmosfery, że nawet nie możesz sobie wyobrazić.

Windsurfing Chałupy na falach jest to najbardziej spektakularna technika, która wymaga więcej atletyzmu. Każdy ocean lub zatoka, która szanuje siebie, wytwarza odpowiednie fale do wykonywania FALI, więc nazywa się to po angielsku, ale najlepsze warunki są tworzone przez te wybrzeża, które mają szereg fal, które docierają równolegle do plaży i wiatr, który je przecina. 
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej.