Przedłużanie paznokci Reda u profesjonalnej kosmetyczki

Żel to specjalna mieszanka nakładana albo na sztuczne przedłużenie paznokcia, albo bezpośrednio na naturalne łożysko paznokcia, aby wzmocnić paznokieć i przyspieszyć naturalny wzrost. Żel nakłada się zwykle bardzo cienkimi warstwami, przy czym technik lakieru „utwardza” lub „uszczelnia” żel światłem UV między każdą warstwą, dzięki czemu gotowy efekt jest twardy, ale wciąż elastyczny, z naturalnie wyglądającym błyszczącym wykończeniem, które jest natychmiastowe odporny na suche i wióry. Podczas gdy żel można nakładać na sztuczne przedłużenie, aby zwiększyć długość, są one szczególnie dobre dla osób, które mają bardzo krótkie, słabe lub pogryzione paznokcie, ponieważ pozwalają na wzmocnienie i wzrost paznokcia poniżej warstwy żelu.

Zalety jakie ma żelowe przedłużanie paznokci Reda:
- Żel nie powoduje uszkodzenia naturalnego paznokcia i może być stosowany do wzmacniania, ochrony i promowania wzrostu naturalnego paznokcia.
- Żel jest bezwonny w przeciwieństwie do niektórych systemów paznokci akrylowych lub płynnych proszków. Żel jest również bardziej elastyczny.
- Żelowe przedłużanie paznokci Reda jest uważane za bezpieczniejszą i bardziej przyjazną dla środowiska opcję dla akryli.

Wady jakie może mieć żelowe przedłużanie paznokci Reda:
- Niektóre osoby mogą uznać, że ich paznokcie żelowe są mniej trwałe niż akryle i dlatego nie trwają tak długo.
- Większość odmian żelowych paznokci należy utwardzać światłem UV, co oznacza, że ​​trudno je naprawić w domu.
- Niektóre paznokcie żelowe będą musiały zostać usunięte, w przeciwieństwie do nasiąkania, co może być czasochłonne.

USUWANIE PAZNOKCI ŻELI: przedłużane paznokcie Reda poprzez żel powinny być zawsze usuwane przez technika paznokci (najlepiej, który nałożył twoje żele w pierwszej kolejności), i w żadnym wypadku nie powinieneś próbować usuwać swoich żeli w domu. Obecnie stosuje się różne systemy żelowe, niektóre z nich wymagają buforowania, a inne należy nasiąknąć. Jako klient nie masz pewności, jaki system usuwania żelu jest odpowiedni dla twoich paznokci i co sprawi, że będą w dobrym stanie - dlatego ten krok należy pozostawić profesjonalistom.

Owijki do paznokci z włókna szklanego lub jedwabiu to kolejna metoda na przedłużanie paznokci Reda. Inną alternatywą dla akryli lub żeli jest stosowanie owijek z włókna szklanego lub jedwabiu. Proces ten polega na wycinaniu kawałków włókna szklanego lub jedwabiu, aby pasowały do ​​łożyska paznokcia lub końcówki, przed uszczelnieniem ich za pomocą żywicy lub kleju. Obie opcje nie są już tak popularne, jak kiedyś, ponieważ w ofercie jest wiele innych tańszych i wygodniejszych systemów przedłużania i nakładania, jednak stanowią one doskonałą alternatywę dla klientów uczulonych na chemikalia stosowane w akrylu lub proces żelowania. Po około 2-3 tygodniach może zaistnieć potrzeba powrotu do technika kosmetycznego lub salonu w celu umówienia się na  „wypełnienie” lu ponowne przedłużanie paznokci Reda. Proces wypełniania będzie na ogół polegał na tym, że technik wyliczy powierzchnię odrostu równo z gwoździem, aby produkt (odpowiedni żel lub system akrylowy) mógł zostać ponownie nałożony, złożony, polerowany, pokryty i naoliwiony, aby paznokcie wyglądały jak nowe jeszcze raz. Pamiętaj, że jeśli nałożyłeś paznokcie żelowe, niektóre systemy nie nadają się do wypełnień i będą musiały zostać całkowicie usunięte i ponownie nałożone przez kosmetyczkę prowadzącą profesjonalny salon w mieście Reda, Rumia, Wejherowo.
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej.