Jakie bramy wybrać?

Kiedy wybierzesz bramę rolowaną lub bramę segmentową jako przemysłową bramę garażową, każda z nich jest budowana na zamówienie, aby spełnić Twoje dokładne życzenia/zamówienia. 

Standardowe bramy uchylne najczęściej są wykonywan ze stali ocynkowanej o grubości 18, 20, 22 lub 24 mm. Z reguły bramy garażowe dostępne są w kolorze szarym, jasnobrązowym, białym lub brązowym, jednak wykończenia mogą się różnić w zależności od produktu lub grubości stali. Bramy garażowe i bramy przemysłowe zwijane mogą być dodatkowo wykonane ze stali nierdzewnej lub aluminium. Poszczególne listwy drzwiowe można dostosować za pomocą okien wizyjnych o widoczności w jedną lub w dwie strony.  Aby uzyskać polerowany wygląd bram garażowych, dodanie któregokolwiek z wielu standardowych wykończeń proszkowych dodaje wartości estetycznej i eliminuje potrzebę malowania drzwi na miejscu. Z kolorem podstawowym, a nawet niestandardowym lakierem proszkowym, drzwi i bramy pomostowe bezproblemowo wkomponują się w projekt budynku lub otoczenie domu, czy budynku przemysłowego.
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej.