Sala na imprezy Luzino - jak z miejscem dla gości?

Chcesz jeszcze więcej wskazówek na temat ceremonii ślubnej i miejsc takich jak sala na imprezy Luzino? Jakie jest miejsce siedzące na ślub? Pierwszy rząd przeznaczony jest dla rodziców pary młodej i członków wesela, którzy mogą potrzebować miejsca podczas ceremonii. Drugi rząd dotyczy rodzeństwa pary, która nie jest na przyjęciu weselnym. Trzeci rząd przeznaczony jest dla dziadków i rodzeństwa, którzy nie siedzą w drugim rzędzie. Czwarty rząd jest dla wszystkich innych honorowych gości. Tak samo wygląda usadzenie gości na sali na imprezy w mieście Luzino.

Kto rezerwuje miejsca na ceremonii ślubnej i w miejscu takim jak sala na imprezy Luzino? Pierwsze cztery do pięciu rzędów powinny być zarezerwowane dla najbliższej i dalszej rodziny oraz innych specjalnych gości pary młodej. Należy również zaoszczędzić miejsce dla starszych gości, osób z ograniczeniami ruchowymi i dzieci gości, które biorą udział w ceremonii.

Ile miejsca potrzebujesz na ślub? Istnieje kilka wypróbowanych i prawdziwych zasad dotyczących odstępów między ceremoniami ślubnymi: przejście powinno mieć co najmniej pięć stóp szerokości, odstęp między rzędami krzeseł powinien wynosić co najmniej dwie stopy, a pierwszy rząd powinien znajdować się co najmniej sześć stóp od miejsca, w którym para będzie stać. Dobrym pomysłem jest też mieć powierzchnię 120 metrów na ołtarz i przyjęcie weselne w miejscu jakim jest sala na imprezy Luzino.
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej.