Osuszanie budynków i piwnic

Długotrwałe powodzie lub wilgoć prawdopodobnie zrujnują większość wykończeń i zawartości wnętrza, ale następne kroki mogą być możliwe, gdy powódź jest krótkotrwała i czyszczenie rozpoczyna się natychmiast. Opóźnij trwałe naprawy, dopóki budynek nie będzie całkowicie suchy, a profesjonalne osuszanie budynków może potrwać kilka tygodni.

Warstwy zanurzonej sklejki lub podkładów OSB prawdopodobnie rozdzielą się lub puchną i osuszanie budynków może im nie pomóc. Dotknięte sekcje należy wymienić, aby nie dopuścić do wyboczenia nowej wykładziny podłogowej. Po usunięciu wykładzin podłogowych należy pozwolić, aby podłoże dokładnie wyschło, co może potrwać miesiące bez osuszacza. Sprawdź, czy nie wypacza się przed instalacją nowej podłogi. Podłogi drewniane należy zdjąć zanim zlecimy osuszanie budynków. Ostrożnie wyjmuj deskę co kilka stóp, aby zmniejszyć wyboczenie spowodowane obrzękiem. Jeśli deski mają wpust i wpust, skonsultuj się ze stolarzem lub specjalistą od podłóg. Dokładnie wyczyść i wykonaj osuszanie podłogi i budynku, co może potrwać kilka tygodni, przed wymianą desek i próbą naprawy.
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej.