Podnośniki, dźwigniki i windy przemysłowe Warszawa

Podnośnik nożycowy i winda przemysłowa z 5M-Lift z miasta Warszawa to podnośniki kosze służące do podnoszenia pracowników i sprzętu w zakładach produkcyjnych i przemysłowych. Podnośniki nożycowe i windy przemysłowe Warszawa wyposażone są w mechanizm podnoszący składający się z połączonych, składanych podpór ułożonych w krzyżowy wzór „X”, który podnosi platformę pionowo. Niektóre modele oferują również ograniczony ruch poziomy.

Większa platforma podnośnika nożycowego może pomieścić więcej pracowników i materiałów niż inne rodzaje podnośników. Zupełnie nowe windy przemysłowe Warszawa są znacznie tańsze niż podnośnik wysięgnika. Cena zależy od takich czynników, jak wysokość pracy, wysokość platformy, nośność i moc / źródło paliwa. Na przykład elektryczne windy przemysłowe Warszawa o wysokości roboczej do 20 metrów, wysokości platformy do 32 metrów i nośności 900 metrów może kosztować od 13 000 do 55 000 tysięcy złotych.
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej.