Szkolenia BHP Warszawa dla Twojej firmy!

Wiesz, że wdrożenie efektywnego programu bezpieczeństwa i higieny pracy dla twojego miejsca pracy jest jedną z najlepszych decyzji, jakie może podjąć firma?
Zarówno dla swoich pracowników, jak i dla dolnej linii produkcyjnej. Przeczytaj 10 najważniejszych powodów, dla których bezpieczeństwo pracy jest ważne i poznaj ofertę szkolenia BHP Warszawa.

1. PROGRAMY BEZPIECZEŃSTWA TWORZĄ PRODUKTYWNE ŚRODOWISKA PRACY.

Właściwie zarządzane programy bezpieczeństwa wykazują zaangażowanie kierownictwa w bezpieczeństwo, tworząc z kolei wspaniałą kulturę bezpieczeństwa, w której każdy „chce” być bezpieczny.

2. EFEKTYWNE PROGRAMY BEZPIECZEŃSTWA. Pracownicy chcą pracować w bezpiecznym środowisku; absencja spada, gdy wprowadzane są skuteczne programy bezpieczeństwa.

3. POMIESZCZENIA ROBOCZE SĄ ZACHOWANE DO WYŻSZYCH STANDARDÓW. Pomieszczenia robocze są utrzymywane zgodnie z wyższymi standardami bezpieczeństwa, czystości i sprzątania

4. BEZPIECZNE ŚRODOWISKO PRACY PRODUKTÓW SZCZĘŚLIWYCH PRACOWNIKÓW. Bezpieczne środowisko pracy wytwarza szczęśliwszych pracowników; każdy chce codziennie iść do domu bezpiecznie.

5. ROSZCZENIA UBEZPIECZENIA PRACOWNIKÓW ZMNIEJSZAJĄ SIĘ W BEZPIECZNYCH ŚRODOWISKACH PRACY. Roszczenia z tytułu ubezpieczenia od odszkodowań dla pracowników maleją, co z kolei obniża stawki WCB. Jest to korzyść dla każdej firmy, która musi wstępnie zakwalifikować się do pracy; niższa stawka daje lepszą ocenę z klientami.

6. NAJWAŻNIEJSZY AKTYW BHP  FIRMY JEST CHRONIONY -  CZYLI JEGO LUDZIE.

7. PROGRAMY BEZPIECZEŃSTWA DOPUSZCZAJĄ FIRMĘ DO WYGRYWANIA I ZACHOWANIA KLIENTÓW BIZNESOWYCH. Zgodność z wymogami bezpieczeństwa ma kluczowe znaczenie dla przyszłej umowy z właścicielem-klientem. Dobrze zarządzany i utrzymywany program bezpieczeństwa zapewnia pracę!

8. PROGRAMY BEZPIECZEŃSTWA TWORZĄ ŚRODOWISKO, W KTÓRYM ROZWAŻA SIĘ POPRAWA BEZPIECZEŃSTWA, ZACHĘCA I WDRAŻA. Z kolei pracownicy czują się częścią rozwiązania bezpieczeństwa.

9. BEZPIECZNE ŚRODOWISKA PRACY ZWIĘKSZAJĄ WARTOŚĆ MARKI I DOBRA FIRMA. Umożliwia firmie wygranie i utrzymanie klientów biznesowych. Klienci chcą pracować z firmami, które są bezpieczne (mniej przestojów z powodu incydentów).

10. BEZPIECZEŃSTWO OGRANICZA KOSZTY BIZNESU I ZAKŁÓCENIA. Obniżenie kosztów działalności tworzy produktywne środowisko pracy, dlatego konieczne jest przeprowadzenie szkolenia BHP Warszawa.
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej.