Twoje meble tapicerowane Bydgoszcz

Zanim kupisz meble tapicerowane Bydgoszcz zastanów się jakie będzie ich przeznaczenie! Dotyczy to mebli tapicerowanych lub okuć, które będą stale lub regularnie używane, takich jak tweedowe lub tartanowe krzesła i sofy w publicznych poczekalniach lub pomieszczeniach biznesowych. Klasyfikowane przez branżę jako „ciężka reklama”, użyte tu tkaniny muszą być solidne i trwałe. Testowanie jest ważne zarówno w przypadku pocierania, jak i poślizgu szwów, a także odporności na plamy. Odpowiednie są tylko materiały, które przejdą najbardziej rygorystyczne testy. Ciężkie tartany i tweedy mogą być oczywiście stosowane w warunkach domowych, gdzie zużycie może nie być tak duże. Jest zwykle grubszy i sztywniejszy, co czyni go szczególnie przydatnym do zasłon, gdzie cenione jest zatrzymywanie ciepła. Świetnie nadaje się również do siedzeń samochodowych, które mogą być narażone na większe obciążenia. W przypadku tapicerki, w której ważna jest trwałość, zazwyczaj zalecamy ciasno tkaną, czystą, nową tkaninę wełnianą, być może z nałożoną powłoką teflonową lub antyplamiącą. Można to zrobić w młynie przy zamówieniach objętościowych lub przy użyciu sprayu w domu. Nawiasem mówiąc, podczas gdy wełna jest naturalnie ognioodporna, może być również poddawana obróbce w celu spełnienia komercyjnych standardów pożarowych. Szczególnie zalecamy, aby zarówno wełny DC Dalgliesh lekkie (11 uncji), jak i ciężkie (16 uncji) przeszły testy do 50 000 przetarć (to jest, gdy laboratoria tekstylne przestają testować), co w kontekście, sprawia, że ​​oba są dwa razy mocniejsze  dla ciężkiej tkaniny innego wiodącego młyna. Cięższa tkanina zapewnia nieco bardziej szorstką teksturę, która nadaje charakter, ale jest bardziej szorstka w dotyku niż gładsze lekkie wełny. Zalecamy zamówienie próbki próbki dotykowej, jeśli nie masz pewności.
Jako firma Valldi zalecamy: średni ciężar 13-14 uncji / 330-450 GSM czysta nowa wełna Te tartany i tweedy są bardzo uniwersalne dla tapicerki, odpowiednie nawet dla całkiem dobrze używanych mebli rodzinnych i lekkich wnętrz komercyjnych. Z nieco ładniejszym uchwytem niż najcięższe tkaniny do tapicerowania krzeseł, kanap, poduszek, a także do produkcji zasłon w salonie lub sypialniach, wełna o średniej wadze powinna okazać się solidna w większości zastosowań. W rzeczywistości nawet niektóre lekkie materiały są idealne do tapicerki domowej na meble tapicerowane Bydgoszcz. 
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej.