Szkolenie kelnerów

Branża restauracyjna jest konkurencyjna i zacięta. Spraw, by Twoje CV wyróżniało się z tłumu dzięki naszemu kursowi oferującemu Szkolenie kelnerów. Praktyczne szkolenie praktyczne do pracy w luksusowych hotelach, 5-gwiazdkowych restauracjach i najgorętszych barach w mieście! Opis pracy kelnera to coś więcej niż przyjmowanie zamówień i serwowanie posiłków, a my pomożemy Ci opanować każdy aspekt nowej roli. Dzięki naszym lekcjom i samouczkom wideo dowiesz się, jak zmaksymalizować wskazówki, zapewnić doskonałą obsługę i przenieść swoją karierę na wyższy poziom. Kiedy skończysz, otrzymasz certyfikat z akredytowanego na całym świecie kursu, aby udowodnić swoje doświadczenie i szkolenie. Jako kelner lub kelnerka, różnica między minimalną płacą a dużym zarobkiem zależy wyłącznie od Ciebie. Czy więc pozostawisz to przypadkowi lub podążysz za naszym przepisem na sukces?

Udawaj, że to twój pierwszy dzień w pracy. Co chciałbyś wiedzieć? Przygotujemy Cię na tę pierwszą zmianę, oferując kurs w zakresie obsługi klienta, branży restauracyjnej i roli kelnera. Jeśli masz już trochę doświadczenia z serwerem, ten kurs nauczy Cię wielu wskazówek i sztuczek, aby zwiększyć swoje wskazówki, zdobyć lojalność klientów i awansować w szeregi. Ten kurs zawiera lekcje tekstu, a także samouczki wideo i pokazy! 

Takie szkolenie kelnerów w pełni przygotuje Cię do pracy w najlepszych restauracjach w polsce i na świecie.
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej.