Rokoko - sklep z perukami w Katowicach

Istnieje wiele metod aplikacji peruk, z których możesz wybierać, a wszystkie są dość proste. Jeśli masz treskę ze standardową czapką, zwykle ma grzebień lub klips, którego możesz użyć do przymocowania. Możesz również przyszyć te typy czapek. Aby to zrobić, musisz wykonać regularne naroża przed nałożeniem nowych włosów. Następnie, gdy peruka jest na swoim miejscu, zaczniesz szyć powyżej czoła i kontynuować całą linię włosów. Aby uzyskać dodatkowe bezpieczeństwo, szyj wzdłuż kłosów. Powinieneś użyć tej metody, jeśli planujesz nosić perukę przez dłuższy czas bez jej zdejmowania. Jest to bardziej trwała metoda i możesz mieć pewność, że twoje włosy nie są niczym nigdzie. Jeśli używasz czapek z monofilamentu z koronkowymi częściami, oprócz szycia, masz również możliwość przyklejenia lub klejenia. Do tapingu używasz dwustronnej taśmy, którą możesz kupić w wielu sklepach. Najczęstsze z nich to szycie i klejenie, a każdy z nich ma swoje wady i zalety. Prawie każda peruka ma kilka grzebieni lub klipsów, które również pomagają przymocować perukę i mocno ją trzymać. Przejdźmy przez najłatwiejszy sposób na zastosowanie nowej peruki. Jak założyć perukę do włosów? Zanim rozpoczniesz proces aplikacji, przymierz perukę, aby upewnić się, że pasuje ona prawidłowo. Powinien być ciasno na głowie, niezbyt ciasny i niezbyt luźny. Jeśli masz perukę, która ma dodatkową koronkę z przodu, musisz ją wyciąć. Ustaw perukę w prawo i odetnij koronkę wokół linii włosów. Aby peruka wyglądała jeszcze bardziej realistycznie, zbierz włosy z linii włosów. Większość peruk kupionych w sklep z perukami Katowice ma jednakową gęstość dookoła i czasami może wyglądać mniej realistycznie na rzeczywistej linii włosów, ponieważ naturalne pasma nie są tak gęste w tym obszarze. Użyj pęsety, aby zrywać kilka włosów, ale nie przesadzaj. Masz możliwość noszenia czapki z perukami pod nowymi zamkami lub robienia prostych warkoczy. Następnie przejdź do faktycznego dołączenia peruki. Najpierw sprawdź, czy twoja peruka ma jakieś klipsy i przymocuj je najpierw do głowy. Sprawdź dokładnie, czy wszystko jest symetryczne i umieszczone prawidłowo. Teraz musisz zdecydować, czy chcesz uszyć perukę, przykleić ją, czy przykleić.

Szycie a klej vs. taśma dwustronna
Poniżej wymienimy wszystkie typy aplikacji, a jak już się nauczyłeś, żaden z nich nie ma żadnych szczególnych zalet ani wad. Peruki do szycia Jeśli będziesz szyć, będziesz potrzebować igły i nici. Rozpocznij szycie z przodu linii włosów i przejdź dookoła. Możesz również dodać kilka ściegów w obszarze korony.

Klejenie peruk
Jeśli zdecydujesz się na przyklejenie, są świetne żele, które możesz kupić specjalnie dla tego celu, co oznacza, że ​​są całkowicie bezpieczne. Nałóż trochę kleju / żelu tuż pod naturalną linią włosów i odczekaj kilka chwil, aż stanie się lepki. Chwyć perukę palcami i przyciśnij tam. Łatwiej jest, jeśli robisz to pojedynczo. Aby zakończyć, osuszyć ten obszar, aby był szybszy.

Używanie taśmy
Używanie podwójnej taśmy jest bardzo podobne, nakładaj ją wokół linii włosów i przyklej perukę. Upewnij się, że wszystko jest ładne i ciasne i dobrze się trzyma.
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej.