Przestrzeń kreatywna w Warszawie do wynajęcia!

Szukasz idealnego miejsca na drinka na rozpoczęcie imprezy alkoholowej lub przyjęcie firmowe? Imprezy z napojami, konkursy koktajlowe i imprezy firmowe są naszymi najpopularniejszymi imprezami w Warszawie, więc trafiłeś we właściwe miejsce. Oba obiekty oferowane przez studio 3one33 są licencjonowane na sprzedaż alkoholu do północy z późnymi rozszerzeniami dostępnymi za dodatkową opłatą. Jako 3one33 pomożemy Ci zdobyć wszystko, czego potrzebujesz do odbioru napojów, w tym napoje i kanapki, meble, oświetlenie imprezowe i konstrukcje barowe. Dysponujemy szeregiem preferowanych dostawców, którzy obsługują większość wydarzeń w naszych obiektach i mogą okazać się jednym serwisem dla wszystkiego, czego potrzebujesz na imprezę. Mamy także świetne kontakty dla DJ-ów i zespołów na żywo, jeśli potrzebujesz pomocy z tym. Jeśli wolisz zarezerwować własnych dostawców, to nie problem, nie pobieramy opłat za korkowanie ani wykup, abyś mógł zarezerwować nasze miejsca wynajmu i zarządzać produkcją samodzielnie. Jedynymi dostawcami, którzy muszą zostać zaksięgowani w obiekcie, jest zbieranie odpadów i zabezpieczenie imprez, które są obowiązkowe dla wszystkich wydarzeń. Prześlij za pośrednictwem krótkiego opisu wydarzenia i spraw, aby kolejne drinki były imprezą firmową lub prywatną do zapamiętania!
Współpracowaliśmy już z wieloma największymi i najlepszymi na świecie producentami alkoholi i napojów. Nasza lista klientów, którym nasza przestrzeń kreatywna w Warszawie przypadła do gustu jest wielu! Jeśli i Ty chcesz zorganizować imprezę firmową w ciekawym i nietuzinkowym wnętrzu wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z pełną ofertą wynajmu przestrzeni kreatywnej w Stolicy Polski, Warszawie.
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej.