Krakowskie szkoły mody

Krakowskie Szkoły Mody zostały założone w 2010 roku, aby oferować konsultacje i szkolenia ludziom na całym świecie online i na żywo. Prawdziwie nowoczesna szkoła, wykorzystujemy technologię do szkolenia i wspierania naszej sieci studentów i absolwentów na całym świecie. Ciągle pragniemy wzmocnić pozycję kobiet i mężczyzn na całym świecie, którzy w przeciwnym razie nie mieliby dostępu do niedrogich szkoleń biznesowych. W ten sposób zbudowaliśmy naszą firmę: wprowadzając najwyższej jakości kursy i narzędzia dla naszych studentów i absolwentów. Do tej pory przeszkoliliśmy, certyfikowaliśmy i objęliśmy opieką ponad 3500 konsultantów i projektantów na całym świecie.

Krakowska Szkoła Artystyczna jest zarejestrowaną szkołą mody z ograniczoną odpowiedzialnością. Oferujemy certyfikaty bez stopni naukowych i programy certyfikacyjne oparte na ocenie. Jesteśmy akredytowanym (oficjalnie uznanym i zatwierdzonym) dostawcą usług edukacyjnych ze Stowarzyszeniem Modowym, zatwierdzonym do szkolenia studentów w zakresie standardów i praktyk zawodowych doradców wizerunkowych. Zapewniamy wymagane godziny szkolenia studentów w celu uzyskania profesjonalnego certyfikatu konsultanta obrazu i nagradzania jednostek kształcenia ustawicznego (CEU). Nasza misja - jako szkoły mody dążymy do zapewnienia podstawowego, zaawansowanego szkolenia zawodowego i wysokiej jakości programów edukacyjnych zarówno online, jak i na naszym fizycznym kampusie w Krakowie i Warszawie. Zobowiązujemy się do zapewnienia naszym absolwentom precyzyjnych materiałów i narzędzi, których będą potrzebować do rozwijania niezależnych przedsiębiorstw, aby mogli szybko i pewnie realizować swoje cele zawodowe. Dążymy do tego, aby pomóc każdemu stworzyć silny i niepowtarzalny styl i markę.

 
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej.