Drukarnie oferują druk offsetowy

Jeśli zbliża się duży projekt drukowania, będziesz chciał rzucić okiem na druk offsetowy w sieci. Czym dokładnie jest druk offsetowy? Proces drukowania offsetowego w sieci obejmuje ciągłe podawanie rolki papieru przez prasę drukarską. Różni się to od drukowania w arkuszach, w którym wykorzystuje się pojedyncze kawałki papieru, które są wstępnie cięte, a następnie podawane do prasy. Po wydrukowaniu stron na rolce papieru jest on albo składany podpisem, albo rozdzielany i przycinany na wymiar. Jeśli chodzi o obrazy, ten rodzaj zadania drukowania przez wszystkie drukarnie wymaga wydrukowania obrazu, który chcesz odtworzyć, na talerzu, który jest następnie dociskany do gumowej wyklejki zwiniętej na materiale i ostatecznie tworzy obraz na papierze. Stąd pochodzi termin offset.

Drukarnie oferują druk offsetowy, który najlepiej nadaje się do publikacji w dużych nakładach, takich jak masowe książki, czasopisma, gazety, katalogi i broszury.
Stała jakość - gdy Twoja drukarnia oferuje usługę drukowania i korzysta z najnowszej technologii i systemów Advanced Interface, możesz oczekiwać wysokiej jakości wyników za każdym razem dzięki szybkiemu zwrotowi. Dzięki zaawansowanym technologicznie prasom internetowym, takim jak 6-komorowy sprzęt, produkowana jest niezrównana jakość z pełną gamą opcji, takich jak: szybkie wyniki.
Czy chcesz, aby zadanie drukowania przez drukarnię zostało ukończone dość szybko? Kolejną zaletą wyboru drukowania offsetowego w sieci jest czas i wydajność. Prasy internetowe używają rolek papieru zamiast arkuszy papieru. Pozwala to na większą szybkość i wydajność podczas procesu drukowania. 
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej.