Ubrania ciążowe dla kobiet przy nadziei

Twoje ciało ulega częstym zmianom, gdy jesteś w ciąży. Główną z tych zmian jest tendencja do szybkich zmian temperatury ciała. W jednej chwili pocisz się, jakbyś była w saunie. W następnej minucie drżysz, jakbyś był zimą na zewnątrz bez płaszcza. Możesz zapobiec tym drastycznym wahaniom temperatury, aby uzyskać jak najlepsze efekty, ubierając się warstwowo w stylowe ubrania ciążowe.

W miesiącach wiosennych i letnich proponujemy uroczą koszulkę w stylu kamizelki i lekką ciążową spódnicę z swetrem lub owinięciem z boku na wypadek nagłego spadku temperatury ciała. Jesienią i zimą warto wypróbować kolorową tunikę, wygodny kardigan i parę jeansów ciążowych. Jeśli zrobi się zbyt ciepło, możesz zdjąć ubrania ciążowe takie jak sweter i pozwolić ciału ochłodzić się przez oddychającą tkaninę tuniki.

Będąc w ciąży unikaj materiałów syntetycznych. Materiały syntetyczne, takie jak nylon i akryl, nie są tak oddychające, jak naturalne materiały, takie jak len, jedwab, bawełna i wełna. Ze względu na brak przewiewności takie materiały nie są polecane na ubrania ciążowe, ponieważ mogą utrzymywać ciepło ciała blisko skóry. Może to spowodować, że przegrzejesz się szybciej niż w przypadku oddychających tkanin. Ponadto materiały syntetyczne mogą podrażniać wrażliwą ciężarną skórę i powodować wysypki i stany zapalne. Zalecamy sprawdzenie metek wszystkich posiadanych ubrań lub planowanie zakupu, aby znaleźć ubrania z jak najmniejszą ilością materiałów syntetycznych. Niektóre mieszanki syntetyczne są w porządku, ale w szczególności blaty będą się lepiej czuć, jeśli będą składać się z ponad siedemdziesięciu pięciu procent naturalnych materiałów.
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej.