Peruki z włosów naturalnych

Przy odpowiedniej pielęgnacji peruki z włosów naturalnych mogą wytrzymać od 1 do 3 lat, co jest naprawdę dobrą ofertą dla ich właścicieli. Istnieje kilka głównych czynników, które determinują życie ludzkich włosów: 

1. Metoda produkcji.
Sposób wytwarzania peruki z włosów naturalnych odgrywa znaczącą rolę w długowieczności peruki; czy peruka jest wykonana maszynowo czy ręcznie. Peruki z włosów naturalnych wykonane maszynowo są bardziej niezawodne i trwałe niż te wykonane ręcznie. Peruka wykonana maszynowo byłaby bardziej napięta. Przeważnie; węzły nie były wykonane niewłaściwie i ostatecznie straciłyby mniej włosów. Tak więc peruka produkowana maszynowo przetrwałaby z łatwością przez około 2 do 3 lat, podczas gdy peruka ręcznie robiona z ludzkich włosów wymagałaby pogrubienia po 9 miesiącach do jednego roku.

2. Częstotliwość użycia.
Peruki z włosów naturalnych stają się częścią codziennego piękna kobiet i są bardzo często używane. Niektóre kobiety otrzymują stałe przedłużenia, podczas gdy niektóre wolą używać tymczasowych peruk, ponieważ nie czują się komfortowo śpiąc z nimi. Najlepiej jest zaopatrzyć się w ludzkie peruki z klipsami, które ułatwiają ich usunięcie po użyciu. Pomaga to również zachować wygląd naturalnej peruki z włosów ludzkich. Usunięcie z głowy peruk z włosów naturalnych przed snem powoduje mniejsze uszkodzenia poprzez odciążenie ich od stałego nacisku podczas snu. Wskazane jest, aby nie nosić peruk przez długi czas, ponieważ limit wynosi 6 tygodni! 
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej.