Jak wygląda cięcie liną diamentową?

Cięcie liną diamentową to elastyczna metoda cięcia narzędziem do murowania, żelbetonu i stali, żelaza, aluminium i różnych form cięcia metalu. Lina diamentowa umożliwia cięcie niemal każdej dużej konstrukcji betonowej lub murowanej tam, gdzie inne metody nie są możliwe. Jest to idealne narzędzie do cięcia i usuwania betonu zbrojonego.

Cięcie liną diamentową jest najbardziej wydajnym sposobem usuwania dużych konstrukcji betonowych, takich jak fundamenty i mosty. Lub do cięcia grubych ścian i otworów z dokładnymi narożnikami. Nasze piły drutowe są łatwe w użyciu. Są mocne i elastyczne, co czyni je idealnymi do mniejszych prac. Głębokość cięcia linią diamentową nie ma praktycznie żadnych ograniczeń. Możesz wykonywać głębokie piłowanie w ciasnych przestrzeniach. A nasze unikalne narzędzia diamentowe umożliwiają cięcie bardzo złożonych konstrukcji, zarówno w stali, jak i mocno zbrojonym betonie.

Charakterystyka cięcia liną diamentową:
- Elastyczność w niewygodnych lub trudnych przestrzeniach.
- Tworzy mniej odpadów niż inne metody i nieograniczoną głębokość cięcia.
- Cięcie liną diamentową tnie przez mur i żelbet.
- Często może być bardziej opłacalny niż alternatywy.
- Cięcie liną diamentową jest idealne do cięcia muru i betonu zanurzonego w wodzie. Stosowany do cięcia, gdy występują szczególnie grube materiały lub nieregularne kształty, a konwencjonalne tarcze diamentowe nie byłyby odpowiednie, a szybkość ma kluczowe znaczenie.
- Zastosowania obejmują odcinki mostów, przepusty, kolumny.
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej.